•  

Blog wpisy
O marce

Dominika Janerka - studentka projektowania bielizny na ASP w Łodzi.

Każda rzecz, którą kupujecie w sklepie jest konstruowana i szyta przeze mnie od podstaw, przykładam ogromną uwagę do detali, aby ta bielizna służyła Wam jak najlepiej przez długi czas.

Ważne jest dla mnie, aby rzeczy, które projektuję skierowane były do jak najbardziej zróżnicowanej grupy kobiet. Zależy mi, by każda osoba znalazła coś dla siebie, dlatego projektuję bieliznę bardzo prostą - na co dzień oraz taką, która wyzwala naturalność kobiet, wspomaga budowanie pozytywnej samooceny, a jednocześnie jest wygodna i funkcjonalna.

W swoich projektach najbardziej skupiam się na ciele, kolorze skóry, podkreśleniu miejsc bardzo delikatnych, na które na co dzień nie zwraca się uwagi. Bielizna, którą projektuję uwalnia naturalne walory kobiece bez sztucznego maskowania i upiększania, aby każda kobieta poczuła się swobodnie w swoim ciele i podkreślała atuty, które posiada.

Aby wyjść Wam na przeciw, szczególnie osobom o nietypowych wymiarach stworzyłam możliwość zamówień spersonalizowanych, dzięki temu otrzymacie bieliznę stworzoną specjalnie dla Was.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl